Wydarzenia z dnia

11 maja 2023

2 wyników

26. Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

26. Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odbędzie się w dniach 11-13 maja 2023 r. w Wiśle.

To coroczne spotkanie specjalistów, zajmujących się rehabilitacją kardiologiczną, prewencją chorób układu krążenia i innymi formami aktywności fizycznej, która ma prowadzić do poprawy stanu naszego zdrowia. Trzydniowa konferencja przeznaczona jest dla lekarzy kardiologów, specjalistów rehabilitacji medycznej oraz innych specjalności, którzy w swojej codziennej praktyce zajmują się rehabilitacją i fizjologią wysiłku, ale także dla fizjoterapeutów, pielęgniarek, techników i przedstawicieli innych zawodów medycznych, zainteresowanych tematyką spotkania. Mile widziani będą również studenci wszystkich kierunków medycznych.

Przewodniczącą Komitetu Naukowego 26. Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku jest prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kurpesa, Ordynator Oddziału Rehabilitacji Kardiologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Biegańskiego w Łodzi.

Dowiesz się więcej: https://rehabilitacja2023ptk.pl/
2023-05-11 10:00:00

Konferencja Akademia Managera Ochrony Zdrowia VIII

Zapraszamy na konferencję Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się stacjonarnie 11-12 maja w Warszawie.

Akademia Managera Ochrony Zdrowia to wydarzenie dedykowane branży medycznej - dyrektorom, managerom i kierownikom ośrodków ochrony zdrowia różnych działów i szczebli. W trakcie dwudniowego spotkania kadra zarządzająca podmiotami medycznymi ma okazję do czerpania wiedzy w zakresie efektywnego zarządzania placówką od przedstawicieli czołowych polskich szpitali, klinik i innych podmiotów branży okołomedycznej.

Akademia Managera Ochrony Zdrowia działa w myśl zasady "Praktycy dla praktyków".

2023-05-11 09:30:00