Wydarzenia z dnia

28 maja 2022

1 wyników

Studenckie Onko-Forum 2022

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Konferencji "Studenckie Onko-Forum 2022", która odbędzie się 28 maja 2022 roku w Narodwym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie. Chcemy aby SOF22 był miejscem, w którym studenci i młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować wyniki swoich badań naukowych dotyczących tematyki onkologicznej, posłuchać wykładów zaproszonych gości, a przede wszystkim poznać osoby o podobnych zainteresowaniach.

Zapraszamy do czynnego udziału i przesłania streszczeń swoich prac - przyjmujemy zarówno prace oryginalne, opisy przypadku jak i prace przeglądowe dotyczące szeroko rozumianej tematyki onkologicznej. Szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania streszczeń dostępne są w regulaminie na oficjlanej stronie konferencji: https://pib-nio.pl/conferences/pl/sof22

Wszystkich studentów zapraszamy również do biernego uczestnictwa oraz wysłuchania prezentacji przygotowanych przez koleżanki i kolegów. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej zapewniając możliwość uczestnictwa zarówno stacjonarnego jak i wirtualnego.

Do zobaczenia 28 maja!
Komitet Organizacyjny SOF2
2022-05-28 09:00:00