Wydarzenia z dnia

24 listopada 2022

1 wyników

Konferencja OPIEKA DŁUGOTERMINOWA W POLSCE - DZISIAJ I JUTRO

Zarząd Koalicji "Na pomoc niesamodzielnym" serdecznie zaprasza do udziału w 4. edycji ogólnopolskiej konferencji "OPIEKA DŁUGOTERMINOWA W POLSCE - DZISIAJ I JUTRO"
"DEMOGRAFICZNA SREBRNA ERA. CO DALEJ Z OPIEKĄ DŁUGOTERMINOWĄ?"

Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2022 roku w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94/98). Podobnie jak w roku ubiegłym będzie miała formułę hybrydową - uczestnicy sami będą mogli zadecydować jaka forma obecności będzie dla nich odpowiednia: stacjonarna płatna wg obowiązującego cennika czy online bezpłatna. Na naszej stronie, każda osoba zainteresowana tematyką konferencji, po zarejestrowaniu się, będzie mogła brać w niej czynny udział. Na stronie będą dostępne "na żywo" wszystkie debaty, a także ich nagrania po zakończeniu. 

Tegoroczna konferencja będzie stanowić kontynuację publicznej debaty na temat aktualnego stanu i przyszłości opieki długoterminowej w Polsce, którą rozpoczęliśmy konferencją stacjonarną już w listopadzie 2019 roku.
W ciągu dwóch dni planujemy organizację sześciu interaktywnych debat tematycznych (3 debaty dziennie) z udziałem ekspertów.

Serdecznie zachęcamy do udziału stacjonarnego w konferencji i skorzystania z promocyjnych cen (liczba miejsc ograniczona).

Wspólnie z Hotelem Novotel Warszawa Centrum, w którym odbędzie się część stacjonarna konferencji przygotowaliśmy specjalny formularz rezerwacyjny, który uprawnia do rezerwacji noclegu po preferencyjnych stawkach. Aby skorzystać z promocyjnej rezerwacji należy wypełnić formularz i przesłać na adres: H3383-RE5@accor.com

Promocja trwa do dnia 14.10.2022 roku.
Serdecznie zapraszamy,
Zarząd Koalicji
2022-11-24 09:00:00