Wydarzenia z dnia

19 listopada 2022

1 wyników

Konferencja Kardiologia Prewencyjna 2022 - Kraków, 18-19.11.2022r.

Cykl konferencji „Kardiologia Prewencyjna” to multidyscyplinarne spotkania o ugruntowanej renomie, na które zapraszamy nie tylko kardiologów, ale także internistów i lekarzy rodzinnych. Wykładowcami będą najlepsi polscy eksperci. W czasie tegorocznej Konferencji omówione zostaną najnowsze doniesienia z zakresu szeroko rozumianej kardiologii prewencyjnej. W programie Konferencji znajdą się również prezentacje najnowszych wyników dużych polskich projektów badawczych i innych doniesień naukowych z krajowych i zagranicznych ośrodków naukowych. Ponadto, w sposób przystępny i praktyczny zostaną podsumowane najnowsze zmiany w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia. Planujemy omówienie ostatnio ogłoszonych wytycznych.
 
Tegoroczna Konferencja będzie trwała dwa dni, od piątku 18 listopada do soboty 19 listopada 2022 r. Prelegenci i uczestnicy spotkają się na żywo w Krakowie, a dodatkowo sesje edukacyjne, satelitarne oraz sesje sekcji PTK będą transmitowane w Internecie.

Wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej konferencji będzie organizowany już po raz 9. Poranny Bieg po Plantach Krakowskich, zaplanowany na 19.11.2022 r.
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie konferencji:
https://www.kardiologiaprewencyjna.eu/


Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji.
2022-11-19 09:00:00