Wydarzenia z dnia

22 września 2022

2 wyników

XXVI Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Zapraszamy do udziału w XXVI Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w dniach 22-24 września 2022.

Program: https://kongres2022.ptkardio.pl/program

Rejestracja: https://kongres2022.ptkardio.pl/logowanie?login_back=/rejestracja 
2022-09-22 09:00:00

3. Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

3. Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej
Konferencja stacjonarna + online
LUBLIN, LUBELSKIE CENTRUM KONFERENCYJNE
22-24 WRZEŚNIA 2022

Szanowni Państwo,

Drodzy Koleżanki i Koledzy,

Szybkimi krokami zbliża się termin już III Międzynarodowego Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej. W dniach 22-24 września 2022 roku Lublin po raz kolejny będzie gościł światowej sławy ekspertów w zakresie technologicznie zaawansowanych operacji minimalnie inwazyjnych. Staje się już regułą, że co dwa lata spotykamy się w pięknym mieście na styku tradycji wielu kultur w symbolicznym miejscu, jakim jest nowoczesne Lubelskie Centrum Konferencyjne w Lublinie.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Naukowego III Międzynarodowego Kongresu Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej mamy zaszczyt zaprosić Państwa do aktywnego udziału w tym tak ważnym dla naszego środowiska wydarzeniu. Tradycyjnie w programie naukowym Kongresu zaplanowane są sesje obejmujące wybrane dziedziny chirurgii minimalnie inwazyjnej, przede wszystkim w zakresie chorób układu pokarmowego, rozwoju nowych metod symulacyjnych kształcenia podyplomowego rezydentów, wdrażania nowych technik zabiegowych i technologii medycznych w chirurgii ogólnej i praktycznie we wszystkich dyscyplinach zabiegowych, perspektyw chirurgii robotowej, interdyscyplinarnej współpracy międzynarodowej. W Kongresie weźmie udział grono znakomitych chirurgów reprezentujących uznane ośrodki chirurgii minimalnie inwazyjnej z Polski i całego świata.  

Link: https://kongreschmi.pl/ 

2022-09-22 09:00:00