Wydarzenia z dnia

13 września 2022

2 wyników

LECZENIE BÓLU W CHOROBIE NOWOTWOROWEJ - webinar

Sekcja Raka Płuca Fundacji TO SIĘ LECZY zaprasza na kolejny webinar dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich pt. LECZENIE BÓLU W CHOROBIE NOWOTWOROWEJ, który odbędzie się 13 września 2022 r. o godz. 20:00.

Gościem specjalnym będzie:
prof. dr hab. n med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz – kierownik Zakładu Medycyny Paliatywnej Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, kierownik Oddziału Medycyny Paliatywnej Uniwersyteckiego Szpitala im. WAM – Centralny Szpital Weteranów w Łodzi. Pełni funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej oraz redaktora naczelnego Czasopisma Medycyna Paliatywna.

Transmisja na żywo na profilu facebook – RAK PŁUCA – WIEDZA I WSPARCIE
Zapraszamy do oglądania, komentowania i zadawania pytań.
Wierzymy, że ten webinar spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/23pAuPOze
2022-09-13 20:00:00

Konferencja HORYZONT BLIŻEJ CIEBIE

Szanowni Państwo!

serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji pn. „Horyzont bliżej Ciebie”, której organizatorem jest Centrum Wsparcia Badań Klinicznych działające przy Narodowym Instytucie Kardiologii.
Podczas pierwszej organizowanej przez nas konferencji będziemy skupiać się na dostępnych formach dofinansowania międzynarodowych projektów badawczych ze szczególnym naciskiem na pozyskiwanie środków na niekomercyjne, międzynarodowe badania kliniczne.
Ostatnie dwa lata w szczególny sposób pokazały nam, że wciąż mamy wiele do zrobienia a badania kliniczne to ogromne pole do działania i rozwoju.
Zaproszeni Eksperci – reprezentujący europejskie organizacje, uniwersytety, instytuty badawcze, czy fundacje zrzeszające Pacjentów podzielą się z nami swoim bogatym doświadczeniem.
Mamy ogromną nadzieję, że będzie to idealna okazja do dyskusji, a przede wszystkim, tak długo przez wszystkich wyczekiwana okazja do spotkania na żywo!

Kadra Zarządzająca CWBK
Cezary Kępka i Patrycja Klusek
2022-09-13 09:00:00