Wydarzenia z dnia

02 czerwca 2023

1 wyników

POLSTIM 2023 – uwaga: serce pod napięciem!

po raz pierwszy w swojej 34-letniej historii POLSTIM odbędzie się w Krakowie. Będziemy gościć na terenie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Auditorium Maximum. Mamy nadzieję, że jakość wykładów, sesji i abstraktów będzie wspaniale komponowała się ze wspólnymi wieczorami na urokliwej Krakowskiej Starówce.

Poza tradycyjnymi sesjami, wykładami i abstraktami planujemy zawrzeć w obrębie POLSTIMU warsztaty z transmisją na żywo zabiegów, EHRA Joint Session oraz powrócić do formuły "Kina Nocnego".

W pierwszy dzień konferencji (piątek) - od rana duży blok tematyczny poświęcony stymulacji układu bodźcoprzewodzącego, najpierw transmisja z wykonywanych na żywo zabiegów implantacji, a zaraz po tym prezentacja "EHRA expert consensus statement and practical guide on conduction system pacing implantation" - w wykonaniu autorów tego długo oczekiwanego dokumentu. Pierwszy dzień zakończy get together w Starej Zajezdni. Drugi dzień konferencji - bardziej 'ablacyjny' - zakończymy "Kinem Nocnym" - w swobodnej atmosferze będzie można zobaczyć nagrania ciekawych zabiegów prezentujacych możliwości i osiągnięcia polskich elektrokardiologów.

Ważnym elementem tegorocznej konferencji będzie walne zabranie SRS PTK wraz z wyborami władz Sekcji. Liczymy na Państwa obecność na zebraniu.

W imieniu zarządu SRS PTK serdecznie zapraszamy do grodu Kraka!
2023-06-02 08:00:00