Wydarzenia z dnia

11 lutego 2021

2 wyników

Debata Wyzwania w opiece nad dziećmi z rozszczepem kręgosłupa

11 lutego 2021, w godz. 15.30 – 17.20 w trybie online. Spotkanie poprowadzi ze studia Medexpressu red. Iwona Schymalla. Tematem dyskusji będzie sytuacja dzieci z rozszczepem kręgosłupa: diagnostyka, dostęp do leczenia, wyzwania kliniczne i etyczne, a także potrzeby pacjentów.

Poniżej link do debaty online:
Swój udział w spotkaniu potwierdził dr Piotr Gastoł - Konsultant Krajowy w dziedzinie Urologii Dziecięcej, klinicyści oraz eksperci Medycznej Racji Stanu (think-tanku założonego wspólnie przez Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, Polską Unię Onkologii, Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce oraz Green Communication), m.in.: prof. Zbigniew Żuber - Przewodniczący Rady Ekspertów ds. Chorób Rzadkich Medycznej Racji Stanu, prof. Anna Latos-Bieleńska - Kierownik Katedry i Zakładu Genetyki Medycznej, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, dr Michał Sutkowski – Rzecznik Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, a także Dominika Madaj-Solberg - Prezes Fundacji „Spina”.
Konferencja zorganizowana jest we współpracy z Fundacją „Spina”. 
2021-02-11 15:30:00

XV Forum Liderów Organizacji Pacjentów

Konferencja online – „XV Forum Liderów Organizacji Pacjentów” organizowaną w dniach 11/12 lutego 2021r.

W tym roku, z uwagi na zaistniałą sytuację pandemiczną oraz wynikające z niej obostrzenia, konferencja odbędzie się w formie online, co oznacza, że każda zainteresowana osoba będzie mogła wziąć udział w konferencji (nie obowiązuje limit liczby uczestników na organizację, jak to miało miejsce w minionych latach).

Konferencja odbędzie się na stronie www.fop2021.pl oraz na kanale YouTube pod linkiem dostępnym tutaj.

2021-02-11 09:00:00