XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego - trwa rejestracja

Opublikowane 02 lipca 2021
XXV Jubileuszowy Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego - trwa rejestracja
W imieniu Polskiego Towarzystwo Kardiologicznego zapraszamy Państwa do udziału w jubileuszowym kongresie PTK pn. "Serce nie zaczeka", który odbędzie się w dniach 22 - 25 września 2021 r. w formule online.
Motywem przewodnim XXV Międzynarodowego Kongresu PTK będzie hasło „Kardiologia nadal najwyższym priorytetem”, zaś jego mottem „Serce nie zaczeka”.

Podczas kongresu nie zabraknie sesji poświęconych kardiologii w COVID-19, w tym ostrym stanom kardiologicznym, powikłaniom kardiologicznym po przebyciu zakażenia koronawirusem.

- Zdajemy sobie sprawę, że w dobie pandemii koronawirusa wielu chorych zwleka ze zgłoszeniem się do lekarza lub wezwaniem pogotowia. Chcemy zatem, by tegoroczne motto mobilizowało zarówno środowisko medyczne, jak i naszych pacjentów, aby ten kontakt był jak najszybszy. - informuje PTK.

Pierwszy Międzynarodowy Kongres PTK odbył się 1997 roku w Warszawie i od tego czasu co rok we wrześniu środowisko kardiologiczne spotykało się na kolejnych edycjach. Przez ten czas kardiologów z całej Polski gościły ośrodki w Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu czy Krakowie. Przez 25 lat na kongresach PTK można było wysłuchać wykładów wybitnych specjalistów z całego świata. 

Więcej informacji i rejestracja:
https://kongres2021.ptkardio.pl/ 

Źrodło: PTK