Medical Press
  • Zdrowie - Wspólna Sprawa
  • Telemedycyna
  • Aktualności
  • System
    • Parlament
    • Rząd
    • Administracja
    • Pacjent
  • Rynek
    • Leki
    • Wyroby Medyczne
    • Szpitale
    • Apteki
    • OTC
  • Publicystyka
  • Legislacja

Wydarzenia z dnia

31 stycznia 2024

1 wyników

Konferencja Priorytety w ochronie zdrowia 2024

więcej na:
https://www.termedia.pl/Konferencja-PRIORYTETY-W-OCHRONIE-ZDROWIA-2024-Intro,2139,27638.html
2024-01-31 09:00:00
Twitter YouTube
  • Newsletter

  • Zgoda RODO

debata

POD PATRONATEM REDAKCJI MEDICALPRESS






















Materiały partnerskie

Wydarzenia

2023
styczeń 2024
2025
Pon Wto Śr Czw Pt So Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Eksperci

Leszek Kraj
Leszek Kraj Klinika Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Marek Dedecjus
Marek Dedecjus Kierownik Kliniki Endokrynologii Onkologicznej i Medycyny Nuklearnej Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie
Marta Waliszewska-Prosół
Marta Waliszewska-Prosół
Piotr Rutkowski
Piotr Rutkowski

Prof. dr hab. n. med. Piotr Rutkowski jest specjalistą w dziedzinie chirurgii onkologicznej, od lat zaangażowanym w rozwój nowoczesnego leczenia nowotworów w Polsce. Pełni funkcję przewodniczącego PTO (Polskie Towarzystwo Onkologiczne) oraz kieruje Kliniką Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków w Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB.

Jest również aktywnie zaangażowany w działania na poziomie systemowym, w tym w realizację i rozwój Narodowej Strategii Onkologicznej, gdzie uczestniczy w pracach nad poprawą organizacji opieki onkologicznej, dostępem do diagnostyki oraz wdrażaniem nowych standardów leczenia.

Jego działalność kliniczna i naukowa koncentruje się na leczeniu nowotworów skóry, w szczególności czerniaka, a także mięsaków tkanek miękkich i nowotworów kości. Zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych metod leczenia, w tym terapii skojarzonych oraz leczenia ukierunkowanego, a także zagadnieniami związanymi z wczesną diagnostyką i kwalifikacją pacjentów do odpowiednich ścieżek terapeutycznych.

Prof. Piotr Rutkowski aktywnie uczestniczy w debacie publicznej dotyczącej wyzwań współczesnej onkologii, w tym znaczenia profilaktyki, organizacji systemu opieki oraz poprawy wyników leczenia pacjentów.

Piotr Olcha
Piotr Olcha Kierownik Oddziału Ginekologii w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie
Andrzej Tysarowski
Andrzej Tysarowski Kierownik Zakładu Diagnostyki Genetycznej i Molekularnej Nowotworów w Narodowym Instytucie Onkologii
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności.
Partnerzy

Akademia Pacjenta Kardiologicznego

Eli Lilly

Rak. To się leczy!

Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych

Sekcja Niewydolności Serca PTK

Polskie Towarzystwo Onkologiczne

Polska Koalicja Medycyny Personalizowanej Stowarzyszenie

AstraZeneca

Portal Cukrzyca.pl

Głos Seniora

  • Redakcja
  • Kontakt
  • Polityka prywatności
  • Regulamin

© 2026 Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie strony: DejvSoft - strony internetowe Opole