Wydarzenia z dnia

06 października 2021

2 wyników

Jak pozbyć się stresu czyli jak mindfulness pomaga w redukcji napięć i lęków – webinar dla pacjentów 6.10.20

Fundacja To Się Leczy wraz z Sekcją Raka Płuca, Sekcją Niewydolności Serca oraz Sekcją Hipercholesterolemii zapraszają serdecznie na webinar dla pacjentów z chorobami przewlekłymi i ich opiekunów: “Jak pozbyć się stresu czyli jak mindfulness pomaga w redukcji napięcia i lęku”, który odbędzie się 6 października 2021 r, godz. 20:00.

Gościem specjalnym będzie Jolanta Kolasa, lekarz medycyny, certyfikowany praktyk Mindfulness i Compassion, entuzjasta medycyny zintegrowanej.

Podczas webinaru nasz gość opowie Wam czym jest mindfulness, dlaczego warto korzystać z tych technik redukcji stresu w codziennym życiu, w chorobie i w trakcie rekonwalescencji. Webinar otworzy nowy cykl regularnych spotkań z mindfulness, podczas którego będziemy wspólnie pogłębiać naszą wiedzę praktyczną na temat narzędzi relaksacji, redukcji lęków i samoopieki.

Transmisja na żywo odbędzie się na naszym profilu oraz na stronach Sekcji:
2021-10-06 20:00:00

Webinar POLGRP dla mediów nt. raka płuca

Polska Grupa Raka Płuca zaprasza na webinar dla przedstawicieli mediów elektronicznych i tradycjonalnych, który dotyczyć będzie obecnej sytuacji w zakresie diagnostyki i leczenia raka płuca w Polsce.

Rejestracja: https://meeting15.com/pl/join-event/90-consulting-sp-zoo-rak-pluca-nowy-wiek-nowe-czasy-nowa-jakosc-media-konwencjonalne-i-elektroniczne/3173 

2021-10-06 18:00:00