Wydarzenia z dnia

24 sierpnia 2020

2 wyników

INTERNA 2020 - XIX Krajowa Konferencja Szkoleniowa Towarzystwa Internistów Polskich

Konferencja odbędzie się w portalu Medycyny Praktycznej od 24 sierpnia do 31 października: co tydzień w poniedziałek – kolejna sesja wykładowa, w środę – sesje sponsorowane, a w sobotę wykładowcy udzielą odpowiedzi na nadesłane pytania. Szczegółowy program jest dostępny na stronie mp.pl/interna2020.

Udział w konferencji jest dla wszystkich lekarzy bezpłatny. Uczestnicy, którzy zdecydują się wnieść niewielką opłatę, będą mogli rejestrować czas oglądania i słuchania wykładów w celu uzyskania punktów edukacyjnych i certyfikatów oraz otrzymać drukowane materiały konferencyjne.
2020-08-24 18:00:00

III Forum Wizja Rozwoju

III Forum Wizja Rozwoju to największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce. Plan paneli dyskusyjnych został oparty o zagadnienia z obszarów gospodarczych istotnych dla regionu i całego kraju. Na forum omawiane będą takie tematy jak: gospodarka morska, energetyka wiatrowa, inwestycje, technologie innowacyjne, gospodarka narodowa, ekonomia i rynek pracy, zdrowie, polityka senioralna oraz edukacja w kontekście rozwoju gospodarczego. Nie zabraknie również rozmów na temat znaczenia polskiego kapitału w sytuacjach kryzysowych.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Pomorskie Forum Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorzy zapraszają także do udziału w trzeciej edycji Hackathonu Wizja Rozwoju ’20.

Wstęp na panele dyskusyjne jest wolny. Obowiązuje rejestracja na stronie internetowej: https://rejestracja.wizjarozwoju.pl
2020-08-24 09:00:00