Wydarzenia z dnia

11 września 2021

2 wyników

XXII Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii PTK PolEcho 2021

W dniach 10-11 września 2021 r. – po rocznej przerwie – odbędzie się XXII Ogólnopolska Konferencja Sekcji Echokardiografii PTK PolEcho 2021. Wydarzenie zaplanowane jest w formie hybrydowej – część uczestników będzie miało możliwość uczestniczenia w konferencji stacjonarnie, pozostała część dzięki dostępowi zdalnemu.
Tradycją konferencji jest bardzo bogaty program naukowy. Tak będzie i tym razem. Konferencję otworzy sesja przypadków klinicznych, a następnie będzie można wziąć udział w licznych sesjach dydaktycznych, w tym sesjach wspólnych z konferencją Obrazowanie i Interwencje w Strukturalnych Chorobach Serca i Naczyń – ISIIC 2021, sesjach poświęconych najnowszym wytycznym AHA/SEC czy ESC. Sesja inauguracyjna rozpocznie się w piątek, 10 września o godz. 15.00.

Jak zwykle wykładom towarzyszyć będą warsztaty. W tym roku Organizatorzy po raz pierwszy przygotowali dla wszystkich „obrazowców” anatomiczny Wet Lab. Warsztaty będą wyłącznie w formie stacjonarnej, a rejestracja na nie ruszy w drugiej połowie sierpnia.

Wszystkich zainteresowanych konferencją zapraszamy na stronę: 
https://polecho2021.ptkardio.pl/
2021-09-11 09:00:00

XXIV Kongres Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej

TERMIN: 9–11 września 2021 roku

MIEJSCE: DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center, ul. Dąbska 5, Kraków

Ze względu na obecne restrykcje dotyczące limitu osób, Kongres będzie miał formułę hybrydową.

Dostępne są 2 formy rejestracji:

  • Udział w Virtual Meeting — płatny dostęp do transmisji poprzez dedykowaną platformę internetową;

Udział w miejscu wydarzenia — płatny dostęp dla ograniczonej liczby osób, zgodnie z wytycznymi epidemiologicznymi — decyduje kolejność wpłat.

Program kongresu

Rejestracja

2021-09-11 09:00:00