Wydarzenia z dnia

04 grudnia 2020

3 wyników

X Jubileuszowy Kongres Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na X Jubileuszowy Kongres Polskiego Towarzystwa Lipidologicznego, który odbędzie się w całości online! W tej edycji Kongresu rejestracja oraz udział są darmowe.

Rejestracja: https://ptlipid.pl/rejestracja-kongres/
2020-12-04 09:00:00

RhinoForum 2020

W tym roku ukazały się niezwykle ważne Europejskie Wytyczne na Temat Zapalenia Zatok Przynosowych i Polipów Nosa – EPOS 2020 poświęcone temu tematowi. Te bardzo aktualne w dobie COVID zalecenia zostaną omówione na zbliżającej się wirtualnej konferencji RhinoForum 2020.

Sympozjum skierowane jest do lekarzy rodzinnych, internistów, pediatrów, alergologów, farmaceutów oraz oczywiście laryngologów.
 
„Cała Polska Czyta EPOS 2020” to tylko część bogatego programu konferencji RhinoForum 2020. Konferencja trwać będzie 2 dni i obejmie streaming na żywo z 2 sal równolegle dla 1000 uczestników. Wśród 32 wykładowców gośćmi będzie m.in. prof. Paolo Castelnuovo wraz z zespołem Kliniki Otolaryngologii w Varese we Włoszech - wiodącego w świecie ośrodka chirurgii zatok przynosowych i podstawy czaszki oraz prof. Darlene Lubbe z RPA – twórczyni współczesnych dostępów endoskopowych do patologii przyległych do oczodołu.
 
Organizatorem RhinoForum 2020 jest Polskie Towarzystwo Rynologiczne we współpracy z Kliniką Otorynolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Konferencja odbywa się pod auspicjami Europejskiego Towarzystwa Rynologicznego, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Zbigniew Gaciong.
 
Szczegółowe informacje, pełny program konferencji i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.forumrynologiczne.pl
2020-12-04 09:00:00