XXIV Kongres PTK już za miesiąc - zarejestruj się już dziś!

Opublikowane 11 sierpnia 2020
XXIV Kongres PTK już za miesiąc - zarejestruj się już dziś!
Tegoroczny Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego odbędzie się w formule online w dniach 16-19 września 2020 r. Strona internetowa kongres2020.ptkardio.pl zamieni się w portal telewizyjny z pięcioma równoległymi oknami transmisji. Ponad 250 najwybitniejszych polskich ekspertów wygłosi swoje wykłady, których główną osią będzie motyw przewodni Kongresu 2020: żyć lepiej i dłużej dzięki kardiologii. 

Transmisje prowadzone będą ze specjalnie wybudowanych na tę okazję studiów nagraniowych w Krakowie. Drugi etap Kongresu stanowić będą transmisje sesji Asocjacji i Sekcji PTK, w formie webinariów rozplanowanych na kolejne tygodnie.

Wartość merytoryczna Kongresu jeszcze nigdy nie była tak łatwo dostępna. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wybranych sesjach niezależnie od miejsca pobytu. Dzięki udostępnieniu nagrań, każdy lekarz z powodzeniem będzie mógł wrócić do interesującego go wykładu, by zobaczyć go ponownie. Warto jednak oglądać Kongres na żywo, by móc zadać pytania ekspertom. To nie koniec udogodnień – organizatorzy zdecydowali się zwolnić z podstawowej opłaty rejestracyjnej wszystkich lekarzy, a uczestnictwo w Kongresie PTK będzie honorowane punktami edukacyjnymi.  

Czy planowane wydarzenie zbierze rekordową frekwencję? Spodziewają się tego organizatorzy, którzy w najbliższym czasie prezentować będą kolejne innowacje, podnoszące jakość, wartość merytoryczną i komfort odbiorców. Zapowiada się wyjątkowa jesień!

Rejestracja i szczegóły na: 
https://kongres2020.ptkardio.pl/


Źródło: PTK