IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego - zaproszenie

Opublikowane 05 maja 2020
IX Konferencja Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego - zaproszenie

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w IX Konferencji Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, która odbędzie się 19 czerwca 2020 r. Po raz pierwszy będzie to Konferencja transmitowana na żywo w Internecie. MedicalPress objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Tym razem, ze względu na sytuację epidemiologiczną, po raz pierwszy będzie to Konferencja transmitowana na żywo w Internecie. Aby uniknąć wszystkich niedogodności z którymi borykamy się na co dzień uczestnicząc licznych webinarach w naszej internetowej formule Konferencja przeprowadzona zostanie z profesjonalnego studia, co zapewni bardzo dobra jakość transmisji i możliwość połączenia się z osobami prowadzącymi sesje i wykłady.

Ale oprócz warstwy technicznej najważniejsza jest przecież merytoryka. A o merytorykę zadbają eksperci zajmujący się na co dzień różnymi aspektami niewydolności serca.

Niewydolność serca to schorzenie, które dotyka wielu spośród naszych pacjentów. To również bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina kardiologii. Z każdym rokiem pojawiają się nowe możliwości diagnostyki i leczenia.

Konferencja stanowić będzie przegląd najnowszych zagadnień dotyczących diagnostyki, farmakoterapii, leczenia inwazyjnego (przezskórnego i chirurgicznego), elektroterapii oraz postępowania w chorobach towarzyszących.

Dzięki pomocy w organizacji naszych partnerów strategicznych udział w Konferencji dla Państwa jest bezpłatny.

Zachęcamy do rejestracji internetowej:
https://konferencja.niewydolnosc-serca.pl/

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. n. med. Przemysław Leszek, prof. IK
Przewodniczący Sekcji Niewydolności Serca PTK w kadencji 2019-2021 
 
dr hab. Paweł Rubiś
Sekretarz Sekcji Niewydolności Serca PTK w kadencji 2019-2021 
 
wraz z Zarządem Sekcji Niewydolności Serca PTK