Wydarzenia z dnia

02 lipca 2020

2 wyników

X Polsko-Szwajcarskie Forum Dialogu

Successes and challenges during COVID-19 in Switzerland and Poland. Experience gained for future potential pandemics.

X Polsko-Szwajcarskie Forum Dialogu / Polish-Swiss Forum for Health Dialogue

– webinar –
2.07.2020, 11:00-13:00

Temat: Sukcesy i wyzwania w czasie Covid-19 w Szwajcarii i Polsce. Wnioski na przyszłość.
 
Wiele krajów w Europie musiało szybko zareagować na Covid-19. Zarówno Polska, jak i Szwajcaria zdołały powstrzymać pandemię i zniosły niektóre restrykcyjne środki w celu normalizacji naszego życia i odmrożenia gospodarki.

Ambasada Szwajcarii oraz Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza serdecznie zapraszają na webinarium, które odbędzie się w ramach cyklu konferencji Polsko-Szwajcarskiego Forum Dialogu. Ministerstwo Zdrowia objęło patronat nad tym wydarzeniem.

Webinarium jest otwartym eventem adresowanym zarówno do przedstawicieli służby zdrowia w Polsce, jak i w Szwajcarii. Celem spotkania jest zwrócenie uwagi na zarządzanie kryzysowe w obszarze opieki  zdrowotnej, a także wypracowanie dobrych praktyk w radzeniu sobie z przyszłymi pandemiami.
2020-07-02 11:00:00

ESMO World Congress on Gastrointestinal Cancer 2020

ESMO World Congress on Gastrointestinal Cancer remains committed to fulfilling its mission of disseminating critical cancer research. It is then in the spirit of progress and advancement, that we announce that this important education will be delivered as a virtual experience to take place online over the same dates of 1-4 July 2020.

We are committed to continuing to provide groundbreaking research and insight into gastrointestinal cancers to our global community.

Even in the midst of COVID-19, the work cannot stop against defeating other devastating diseases – we must continue to meet, engage, learn, and advance. 

Access the ESMO World GI 2020 website

2020-07-02 09:00:00