8. Konferencja "Interwencje w Krążeniu Płucnym już 14-15 czerwca

Opublikowane 15 maja 2024
8. Konferencja "Interwencje w Krążeniu Płucnym już 14-15 czerwca
W dniach 14-15 czerwca 2024 roku odbędzie się już 8. Konferencja "Interwencje w Krążeniu Płucnym (8IPC). Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu wszystkich zainteresowanych zabiegami przezskórnymi wykonywanymi w łożysku płucnym i prawy sercu. Jak przy poprzednich edycjach, konferencja będzie miała charakter warsztatowy, z prezentacją przypadków i odpowiednim czasem na dyskusje.
Szanowni Państwo!
Koleżanki i Koledzy!

w dniach 14-15 czerwca 2024 roku odbędzie się już 8. Konferencja "Interwencje w Krążeniu Płucnym" (8IPC).
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu wszystkich zainteresowanych zabiegami przezskórnymi wykonywanymi w łożysku płucnym i prawy sercu. Jak przy poprzednich edycjach, konferencja będzie miała charakter warsztatowy, z prezentacją przypadków i odpowiednim czasem na dyskusje.

Poruszymy gorące tematy z zakresu leczenia ostrej i przewlekłej zatorowości płucnej, cewnikowania serca, nieprawidłowych połączeń naczyniowych, powikłań zabiegowych a także obecne możliwości leczenia wad zastawek prawego serca.

Porozmawiamy o planach nowych dokumentów Polskiej Inicjatywy PERT, Sekcji Krążenia Płucnego PTK i Asocjiacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK.

Mamy nadzieję, że jak zwykle spotkamy się w licznym gronie.
Jeszcze raz zapraszamy wszystkich do Krakowa w dniach 14-15 czerwca 2024 roku.
Do zobaczenia!

Grzegorz Kopeć, Aleksander Araszkiewicz, Marcin Kurzyna

Więcej informacji na: https://8ipc.pl/